مشتریان محترم :

برای پیگیری سفارش خود وارد حساب کاربری خود شده و در قسمت تاریخچه سفارشات کد رهگیری مرسوله خود را دریافت نمایید .

برای استعلام موجودی و قیمت کالا های ناموجود سایت لطفا از طریق واتس اپ (QR کد در قسمت انتهای صفحه) با ما در تماس باشید .

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

استفاده از فروشگاه اینترنتی دیتا سیستم به معنی توافق کامل مشتریان با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:


    خرید کالا از فروشگاه اینترنتی دیتا سیستم  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

1 -  هنگام انتخاب محصول مورد نظر دقت نمائید زیرا مسئولیت ثبت سفارش اشتباه  بعهده  مشتری  میباشد.

2 -  تمامی محصولات ( آکبند )دارای گارانتی  اصلی  بوده و گارانتی محصول خریداری شده به عهده شرکت گارانتی دهنده میباشد .

        -  کالاهای کارکرده (استوک) دارای 7 روز ضمانت بازگشت کالا درصورت خرابی میباشد ، از تمامی کالا های کارکرده قبل از ارسال تست سلامت کالا گرفته میشود .

        -  تمامی کالا ها دارای سلامت فیزیکی و اصالت کالا میباشد .

        -  ضمانت 7 روز بازگشت کالا در صورتی امکان پذیر است که کالا در وضعیت اولیه باشد (پلمپ دستگاه باز نشده باشد) .

        - هر گونه ایراد فیزیکی ( سوختگی ، شکستگی و ... ) شامل مهلت تست و گارانتی نمیباشد خریدار موظف میباشد قبل از دریافت کالا ، کالا را از نظر سلامت فیزیکی بررسی نماید و در صورت ایراد فیزیکی از دریافت کالا خودداری نماید و به فروشگاه اطلاع دهد .
        - لوازم جانبی  مانند (کابل ها، انواع آداپتور و شارژرها ، سوکت ها، فن ها و ... ) اکثرا فاقد گارانتی شرکتی بوده و بصورت بدون گارانتی ارسال میگردد . فروشگاه دیتا سیستم  بابت کالاهای فاقد گارانتی 7  روز مهلت تست میدهد.


 3-  بعد از خرید  هزینه ارسال و دریافت محصول به شرکت گارانتی دهنده به عهده مشتری میباشد.


4 -  قیمت های درج شده هنگام خرید معتبر بوده و قیمت های قبل  از آن فاقد اعتبار میباشند.


5 - درصورت ارائه اطلاعات اشتباه مانند  (آدرس، تلفن و...) مسئولیت عدم تحویل کالا به عهده مشتری بوده و فروشگاه دیتا سیستم  مسئولیتی نخواهد داشت.
       - کاربران موظفند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.


 6 - اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی دیتا سیستم در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی دیتا سیستم مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.


7 -  فروشگاه اینترنتی دیتا سیستم هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

 8 -  تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی دیتا سیستم با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

9 - سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی دیتا سیستم مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.با تشکر از همراهی شما